Právě se nacházíte:

VLNY NA DVA ZPŮSOBY

Někdo se se s nimi narodí, někdo si k nim musí dopomoci. V obou případech však platí, že bez kvalitních pomocníků si to vaše vlasy „odskáčou“  

Když vám vlny nadělí příroda …

Musíte v první řadě myslet na to, vlnité vlasy mají větší tendenci se vysušovat. Proto je při péči o ně i následné úpravě důležitá hydratace. Tu vám poskytne profesionální fén BaByliss 6675E s difuzérem, který se postará o zvýraznění přirozené struktury vln. Díky ionizační funkci budou vaše vlasy hydratované, jemné a zářivé. Pokud se rozhodnete pro uhlazenější styling pomohou vám vyměnitelné trysky z různé šířky, které vytvoří nadýchaný objem od kořínků. Čas ušetříte díky silnému 2200 W motoru. Teplotu a rychlost lze nastavit v 8 stupních.

Doporučená cena je 2690 Kč

Když si musíte dopomoci

Vlny jako od kadeřníka si vytvoříte pomocí loknovačky BaByliss C1050E, která se postará o správné natočení vln plně automaticky. Je vybavena nejen patentovanou technologií a digitální řízeným bezkartáčový motorkem, ale také funkcí nastavení směru natáčení loken, která je velmi důležitá pro dosažení požadovaného výsledku. Podle typu aktuální kondice vašich vlasů si můžete vybrat mezi teplotními stupni 210 °C a 230 °C. Časovač ohřevu lze nastavit ve třech délkových úrovních – na 8, 10 nebo 12 sekund se zvukovým signálem pro vytváření různých druhů loken. Povrch loknovačky je keramický, proto ani při pravidelném používání nedochází k nadměrnému poškozování vlasů. Naopak, vaše kadeře budou díky speciální iontové technologii, která generuje záporné ionty, schopné udržovat si potřebnou vlhkost a zářivý lesk.

Doporučená cena je 2990 Kč