Společnost Global Wines & Spirits spustila nový web. Nabízí přehlednější informace a moderní e-shop

Společnost Global Wines & Spirits patří mezi největší dovozce a distributory značkových vín a destilátů v České republice. Je přímým dovozcem a výhradním distributorem většiny prodávaného sortimentu vín a destilátů internetového obchodu www.global-wines.cz . A právě v uplynulých dnech spustila modernizovanou verzi tohoto webu a e-shopu, který nabízí nejširší nabídku vín a destilátů v ČR.

„Výjimečnost našeho e-shopu je právě ve specializaci jak na víno, tak na destiláty. Nabízíme nadstandardní kategorie jako jsou například prémiové karibské rumy, japonské ušlechtilé destiláty nebo výběr nejlepších moravských vín Moravian Collection. Stejně tak u nás najdete výběr top vinařů z celého světa, jako je například proslulé italské vinařství Antinori, španělské vinařství Torres, francouzská vinařství Domaines Barons de Rothschild Lafite nebo Pol Roger či Villa Maria z Nového Zélandu,“ říká Kamil Gruncl z Global Wines.

Nový web tak nabízí uživatelsky přístupnější prostředí s přehlednými informacemi o jednotlivých vínech i destilátech. Na úvodní stránce je souhrnný seznam kamenných prodejen Global Wines, včetně informací o zde aktuálních degustovaných vínech, kde je možné vína nakoupit nebo si zde vyzvednout objednaný nákup osobně. Na webu je nově k dispozici také blog s informacemi k chystaným akcím i k cestování za vínem. Přibyla také sekce rarity, která představuje výběr luxusních vín a destilátů.

Nové je zpracování jednotlivých kategorií e-shopu, které nabízí přehledný výběr vín, šumivých vín, destilátů či portského, sherry nebo vermutů. Jednotlivé podsekce pak napoví více o vybraných vínech, vinařstvích i zemích odkud vína pocházejí. Vína si lze snadno objednat podle požadavků na cenu, dostupnost, výrobce, vinařskou oblast nebo odrůdu vína. U každého vína se zobrazuje také stav skladu, včetně informace o aktuální zásobě na jednotlivých prodejnách. Obdobné možnosti jsou také při výběru destilátů.

„Nová je také sekce doplňky, ve které zákazníci najdou kromě nabídky minerálních vod, olivových olejů či dárkových kazet a tašek, i aktuální novinky. Nyní je to více než 160 novinek. Nejvíce (80) jich je v našem projektu vybraných moravských vín zvaném Moravian Collection. Rozšířili jsme ji i o nová vinařství. Dalšími zeměmi, které nabízí řadu novinek, jsou v první řadě Rakousko (60) a dále pak Itálie a Francie,“ říká Kamil Gruncl z Global Wines .

Web a e-shop společnosti Global Wines & Spirits funguje od roku 2001. Od roku 2007 je certifikovaným obchodem APEK. E-shop získal řadu ocenění v soutěžích i přímo od zákazníků.

Aktuální design stránkám vdechli grafici z PeckaDesign.