S tancem a pohybem do nového roku.

Právě probíhající plesová sezóna láká i v roce 2014 taneční nadšence na parkety společenských sálů.  Proto také nemálo ze zkušených i méně zdatných tanečníků zavítá na kurzy společenského tance, aby si rozšířili znalosti svého tanečního umění, popřípadě obnovili své základy z tanečních kurzů. 

Taneční klub TK DanceArt Podbořany o.s. nabízí mimo jiné i základní a pokračovací večery společenských tanců pro dospělé, kteří  se nejen pobaví, ale pod odborným vedením a s osobním přístupem lektorů tance, naučí mnoho nového a připomenou již zapomenuté. Mezi novoročními předsevzetími bývá nejčastěji přání zhubnout a začít pravidelně cvičit.

TK DanceArt Podbořany o.s. Vám pomůže toto předsevzetí splnit na hodinách Zumby nebo na lekcích s osobním fitness trenérem, kde získáte nejen správné návyky a cvičební postupy, ale také správná stravovací doporučení, a to vše s individuálním dohledem trenérů. TK DanceArt Podbořany o.s., stejně jako v loňském roce, bude i letos pořádat a spolupracovat na několika akcích. Mimo již zmíněných tanečních a pohybových aktivit se můžete s TK DanceArt Podbořany o.s., ve spolupráci s plzeňskou CK vydat na sportovně relaxační letní dovolenou do slunné Itálie. Na podzim navštívit již několikáté Mistrovství západních Čech ve sportovních tancích v Národním domě v Podbořanech.

Děkujeme sponzorům soutěže 2013: Město Podbořany, HP Pelzer s.r.o. Zatec, Martin Sejna Zatec,  Lékárna u Zlatého anděla Podbořany (Spergl s.r.o.), Vapo Podbořany s.r.o., S.D. Zdravotní služba Jíří Hurt a Vladislav Korecký Kryry, Ing. Tomáš Zach, Michael Galus-Národní dům Podbořany, Anna Molcarová - drogerie-hračky Vroutek, Toman inženýrské sítě a.s., Knihkupectví Irena Mazánková Podbořany, Květinářství p. Wachtlová Vroutek, Milan Rusnák, Miroslav Hurt-výuka spol. tanců a os. fitness trenér. ).

Dále 22.března se můžete těšit na taneční večer ve stylu kubánských, latinských a standardních rytmů. A pro žateckou mládež se připravují podzimní základní taneční kurzy od září za velice příznivé ceny. Vše ve spolupráci s lidovým domem Panamera. Pokud patříte mezi taneční a pohybové nadšence nebo se jimi toužíte stát a dosud jste neměli odvahu, jste více než vítáni.

Děkujeme také našim dámám a pánům za přízeň v loňském roce a těšíme se na Vás v sezóně 2014. Více informací naleznete na www.tkdanceart.cz