Právě se nacházíte:

ROSSMANN - značka kvality

Červený symbol řeckého mýtického stvoření Kentaura září nad všemi prodejnami drogerie a parfumerie ROSSMANN. Kentaur, neboli napůl kůň a napůl muž, má svůj původ ve jméně zakladatele společnosti Dirka Roßmanna, jehož příjmení se skládá z německých slov Roß (kůň) a Mann (muž).

ROSSMANN nabízí široký sortiment v péči o tělo, pokožku a vlasy pro ženy i muže, rozsáhlý výběr dekorativní kosmetiky, dětské výživy a hraček. V hojném počtu jsou na prodejnách zastoupeny úklidové prostředky, hygienické výrobky, domácí spotřebiče, krmivo a chovatelské potřeby pro zvířecí mazlíčky, jakož i parfémy světových značek. Prostřednictvím vlastních značek „ROSSMANN značka kvality“ přináší také drogerie a parfumerie svým zákazníkům na míru šité produkty vysoké kvality za bezkonkurenční ceny. Nedílnou součástí každé prodejny jsou navíc terminály na tisk fotografií, koláží, pohlednic či blahopřání.
 
Každý sudý týden je pro zákazníky připravován leták s mnoha akčními cenovými nabídkami a v týdnech lichých minimálně 25% sleva na vybraný sortiment a akce „drcení cen“ (1+1 zdarma).
 
Od 30. 9. do 4. 10. 2013 můžete využít rozmanité slevy z akčního letáku (k prohlédnutí zde: http://www.rossmann.cz/akce/) Podívejte se a přesvědčte se sami, že si to nemůžete nechat ujít!
 
pondělí - pátek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 12:00