Připravte se na jaro. Tipy na zahradní techniku a nábytek

HECHT je česká značka specializující se nejen na sekačky a zahradní techniku, ale i příbuzné produkty jako jsou například zahradní nábytek nebo dílenské vybavení.   

Zahradnické nůžky HECHT 041 C 
Zahradní dvoubřité nůžky pro stříhání živých plotů a keřů. Snadno se s nimi manipuluje, mají přizpůsobenou rukojeť pro snadné uchycení a ergonomický tvar. Délka nůžek je 44 cm. K dostání za 249 Kč.

Tříkolová benzínová sekačka s pojezdem HECHT 5483 
Motorová tříkolová sekačka s pojezdem pro snadné sečení okolo překážek. Benzínová sekačka HECHT 5483 SWE je nadstandardně vybavený stroj, který uspokojí většinu uživatelů. Zásadní odlišností od běžných sekaček je tříkolové provedení, které umožnilo uložit přední kolo do pohyblivého čepu. Kolo je možné zafixovat v pevné poloze, nebo jej uvolnit tak, aby kopírovalo směr jízdy. Těžiště sekačky je položeno nízko, těsně před zadními koly, a proto je prakticky nemožné tříkolovou sekačku při použití na zahradě převrhnout. Stabilita je plně srovnatelná se čtyřkolovými sekačkami. Další výhodou tohoto provedení je, že v kterémkoli okamžiku mají všechna 3 kola kontakt se zemí. Hmotnost sekačky je tak neustále rovnoměrně rozložena a šasi je tak v porovnání se čtyřkolovými sekačkami o poznání méně namáháno, což samozřejmě pozitivně ovlivní životnost šasi i celé sekačky. Elektrický start, motor 135 cm3. Záběr 460 mm. Hmotnost 41,1 kg. K dostání za 8 990 Kč.   

Zahradní houpací lavička HECHT BAHARU LUX 
Luxusní zahradní houpací lavice se stříškou, vyrobená z tvrdého tropického dřeva Meranti. Je možné ji používat s opěradlem ve vodorovné nebo svislé poloze. Vhodné pro zahradní kryté i nekryté plochy i interiéry. Matrace je v ceně. Rozměry: 178 x 235 x 120 cm. Nosnost 300 kg. K dostání za 9 990 Kč.  

Benzínová sekačka s pojezdem HECHT 548 SWE 5in1
Velmi dobře vybavená benzínová sekačka s pojezdem HECHT 548 SWE uspokojí většinu uživatelů. Největší odlišností od většiny ostatních sekaček je elektrický startér, sekačku lze nastartovat pouhým stisknutím tlačítka. Zachována byla i možnost startovat sekačku „klasicky“ ručně pomocí táhla. Sekačka je osazena kvalitním motorem Hecht, tráva je sbírána do 60l koše s klapkou pro kontrolu stavu jeho naplnění. Má centrálně nastavitelnou výšku sečení. Umožňuje mu lčování. K dostání za 9 490 Kč.