PARTY PŘED DVEŘMI: VYČARUJTE SI ÚČES DOMA!

Blíží se období imatrikulací, maturitních plesů, večírků. Nečekejte na termín u kadeřnice a vyčarujte si svůj účes v pohodlí vašeho domova. Pomůžou vám profesionální pomocníci od BaByliss.  

Pro dceru:
Toužíte po originálním účesu, ale ještě nevíte přesně, jak by to mělo vypadat? Spolehněte se na speciální Multistyler BaByliss MS21E. Díky 7 různým vyměnitelným nástavcům můžete vytvořit účes přesně podle nálady nebo příležitosti. K dispozici máte 2 kulmy o průměru 16 a 19 mm, trojkulmu, kulmu se spirálou, kartáč a dvě destičky pro narovnávání a krepování vlasů.

Každý z nástavců má speciální saténový povrch, který chrání vlasy před poškozením. V balení naleznete i praktickou sadu klipů a vlásenek, které vám pomohou s finální úpravou účesu.

Doporučená cena: 1049 Kč

Pro mámu:
Funkcemi je doslova nabitá i horkovzdušná kulma BaByliss AS121E. Chcete mít objemný účes, velké měkké vlny nebo potřebujete kadeře narovnat? Inovativní kulmofén s maximálním příkonem 1200 W kombinuje vysoušeč vlasů se třemi různými nástavci s průměrem 38 mm, 25 mm a 20 mm, díky čemu se v jednom kroku postará o vysušení i styling. Můžete nastavit teplotu a rychlost ve třech různých úrovních, a nakonec vlasy zafixovat studeným vzduchem. O ochranu vlasů se během úpravy postará ionizace, velký 30 mm nástavec je také pokryt keramickou vrstvou.

Doporučená cena: 1049 Kč