Právě se nacházíte:

LOUNSKÝ MOŠT

S výrobou moštů začali v Moštárně Louny v roce 2012, ale nákupem ovoce pro průmyslové zpracování se zde zabývají už od roku 1993. Moštárna v Lounech je vybavena jednou z nejmodernějších linek na výrobu přírodních šťáv a moštů. Díky špičkové technologii dokáže za studena velmi šetrně vylisovat různé druhy ovoce a zeleniny na lahodnou šťávu plnou vitamínů, vlákniny, minerálů a mnoha dalších prospěšných nijak neupravených přírodních látek. Předností výroby je i výrazné omezení sedimentačních kalů a velmi šetrná pasterizace s následným plněním do ekologických obalů.  

Moštárna Louny si pečlivě vybírá své dodavatele tak, aby získávala jen to nejlepší ovoce a zeleninu z regionu. Vše je lisováno za studena, nepřislazované, neředěné a pouze velmi šetrně pasterizované, aby se zachovala chuť a kvalita, která tyto mošty dělá výjimečné. Při výrobě se dbá na 100% kvalitu, proto nenajdete žádný, který by pocházel z koncentrátů. Díky tomu si můžete dát mošt, který si zachovává všechny prospěšné látky. To, že se jedná o chutné mošty té nejvyšší jakosti, potvrzuje i množství získaných ocenění a certifikátů.

Lounský mošt v příchutích jablko, hruška, arónie, brusinka, broskev, černý rybíz, kdoule, máta, mrkev, rakytník, višeň, zázvor nebo višeň si můžete spolu s dalším nákupem objednat na e-shopu Košík.cz.